Fundacja Ocalenie Partnerem Idei Igrzysk Wolności 2023

W piątek 15 września rozpoczynają się Igrzyska Wolności, których w tym roku Fundacja Ocalenie jest Partnerem Idei! Zachęcamy do śledzenia tego wydarzenia – będą to trzy dni paneli, spotkań autorskich, przemówień i debat, spośród których każda osoba znajdzie dla siebie coś ciekawego. 

 

Szczególnie polecamy panel dyskusyjny “Osoby uchodźcze a biznes. Wyzwania, szanse, nowe perspektywy”, który odbędzie się w sobotę 16 września o godzinie 12:30 i będzie transmitowany na naszym profilu na Facebooku. Naszymi doświadczeniami i dobrymi praktykami podzieli się Marianna Wartecka, członkini zarządu Fundacji Ocalenie oraz dyrektorka partnerstw i rzecznictwa. W dyskusji wezmą również udział: Wioleta Bak-Faszczewska, Koordynatorka Zespołu Rekrutacji Medicover, Katarzyna Kaczmarek, Liderka ds. Różnorodności, Równego Traktowania i Kultury Przynależności w IKEA Retail Polska, Franek Sterczewski, animator kultury, poseł na Sejm RP, a spotkanie moderować będzie Karol Tokarczyk, analityk do spraw gospodarki cyfrowej w zespole Polityka Insight.

 

Zachęcamy także do obejrzenia spotu zapowiadającego tegoroczną edycję Igrzysk Wolności: https://www.youtube.com/watch?v=Zw2hybUD2m8 

 

Więcej o wydarzeniu oraz program można znaleźć na stronie: https://igrzyskawolnosci.pl/

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Liberté!, dziękujemy za zaproszenie!