Gwiazdka w ośrodku dla uchodźców w Czerwonym Borze

[:pl]Fundacja „Ocalenie” organizuje imprezę gwiazdkową w ośrodku dla uchodźców w Czerwonym Borze. Dokładna data jeszcze nie jest ustalona ale impreza odbędzie się pod koniec grudnia 2010 lub na początku stycznia 2011.

Z ośrodkiem współpracujemy od 2006 roku i co roku organizujemy tam wydarzenia kulturalne z okazji Dnia dziecka i Gwiazdki (poniżej linki do galerii ze zdjęciami).

Imprezy te są ważnymi wydarzeniami nie tylko dla dzieci ale dla całej społeczności lokalnej ponieważ ośrodek znajduje się na terenie byłej jednostki wojskowej, w lesie z dala od większych miejscowości.

Jak co roku zapraszamy do współpracy osoby, firmy i organizacje, które chciałyby pomóc w przygotowaniu imprezy poprzez:

– organizację zbiórek używanych maskotek w dobrym stanie, które trafią do paczek świątecznych dla dzieci,

– przekazywanie przez producentów, hurtownie i sklepy: słodyczy, nowych zabawek, książek i artykułów plastycznych, które trafią do paczek świątecznych dla dzieci,

– przekazywanie dobrych darowizn umożliwiających zakup słodyczy, owoców i artykułów plastycznych do paczek świątecznych oraz pokrycie dodatkowych kosztów (zakup toreb świątecznych, transport prezentów do ośrodka, organizacja dodatkowych atrakcji dla dzieci).

Wszystkie osoby, firmy i organizacje, które chciałyby pomóc w przygotowaniach do imprezy prosimy o kontakt: [email protected][:]