Dzień dobry, prezenty!

fundacja ocalenie kubekDzień dobry!

Ostatnie dwa lata okazały się wyzwaniem dla nas wszystkich. W Ocaleniu był to intensywny i pełen napięcia czas. Powstrzymywanie deportacji, paczki dla osób objętych kwarantanną lub pozbawionych środków do życia, nadrabianie z dzieciakami braków po katastrofie zdalnej “szkoły”…

Patrzymy wstecz i jedno jest dla nas pewne: bez Was nie dalibyśmy rady!

To Wy – osoby wspierające Ocalenie, regularne darczynie i darczyńcy – jesteście źródłem naszej siły i ogromnym wsparciem w codziennej pracy. I chcemy Wam za to symbolicznie podziękować.

Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy ocaleniową edycję podróżnego kubka STOJO. Możecie zabrać go do ulubionej kawiarni, żeby nie zużywać jednorazowych opakowań. Możecie pić w nim herbatkę przy ognisku, albo zimny napój w letni wieczór w plenerze. A potem złożyć, żeby nie zajmował dużo miejsca w torebce. Nasze kubki nadają się do zmywarki i… sami i same przyznajcie, są po prostu bardzo ładne! Każda osoba, która obecnie wspiera Ocalenie comiesięczną darowizną, dostanie od nas taki kubek.

Ale to nie wszystko! Wyślemy do Was również piękne ocaleniowe naklejki  zaprojektowane przez wspaniałą Julię Mirny. Są one nie tylko ładne, ale także odporne na ścieranie i można je nakleić na dowolną powierzchnię. Ocaleniowe stickery będą się rewelacyjnie prezentować na Waszych laptopach, kalendarzach, rowerach, drzwiach i gdzie tylko zechcecie je przykleić. 

Jeśli masz ochotę dołączyć do grona naszych cyklicznych darczyń i darczyńców, a przy okazji zgarnąć te wyjątkowe upominki, to właśnie nadarza się niepowtarzalna okazja! 


Wszystkie osoby, które między 1 lipca a 30 września zdecydują się na ustawienie wpłaty cyklicznej na rzecz Fundacji Ocalenie, dostaną od nas wyjątkowe naklejki projektu Julii Mirny, a osoby, które zdecydują się wspierać nas kwotą 35 zł lub wyższą, także podróżny kubek STOJO z limitowanej ocaleniowej edycji.

 

Najłatwiej ustawić taką stałą wpłatę przez nasz formularz >>>

 

A jeśli już wspierasz Ocalenie cyklicznymi wpłatami, a do końca lipca nie dotrze do Ciebie żaden prezent, odezwij się do nas na mail: [email protected].