NABÓR NA OTWARTE WARSZTATY O UCHODŹCACH W WARSZAWIE

[:pl]Zapraszamy osoby zainteresowane wolontariatem na rzecz uchodźców i uchodźczyń w Warszawie na otwarte warsztaty w Fundacji Ocalenie 1.10.2017 r.

Chcesz wiedzieć kim są uchodźcy i uchodźczynie w Polsce? Jakie warunki muszą spełnić, by uzyskać ochronę międzynarodową? Z jakimi problemami borykają się podczas procedury i po jej zakończeniu? Jak wygląda życie w ośrodku i na jaką pomoc mogą liczyć? Jakie są największe wyzwania w trakcie pracy pomocowej z tą grupą?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas całodniowego warsztatu prowadzonego przez specjalistów i specjalistki zajmujących/e się od lat pracą z uchodźcami i uchodźczyniami w Polsce.

Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi, w trakcie zaplanowana jest przerwa lunchowa. Warsztaty odbędą się 1.10.2017 r. w godzinach 9:00-16:00 w naszym biurze na Kruczej 6/14a.

Jeśli nie wiesz, czy chciałbyś/chciałabyś rozpocząć wolontariat na rzecz uchodźców i uchodźczyń w Polsce – to okazja, aby się o tym przekonać!

Aby wziąć udział w warsztatach zgłoś się na maila: [email protected] i napisz nam, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach.[:]