Dzień dobry! Znajdź różnicę!

Nasza Fundacja skończyła niedawno 21 lat! Czy wiecie, co można zrobić po 21 urodzinach? Otóż można wreszcie kandydować do sejmu, wejść do paru kolejnych nocnych klubów, zostać strażnikiem miejskim albo zdobyć uprawnienia kierowcy autobusu. 

Fundacji żadne z powyższych się chyba nie uda (chociaż Ocalenie w sejmie brzmi kusząco), dlatego zdecydowaliśmy i zdecydowałyśmy się świętować “oczko” w trochę inny sposób – odświeżając nasz wizerunek! Ocalenie ma nowe logo!

Po 21 latach żegnamy się z górami 🙂 Długo były wizytówką Ocalenia, ale przyszedł czas na zmianę. Profil naszej działalności ewoluował, podobnie jak nasze poczucie estetyki 😉 

Przedstawiamy Wam nowe logo Fundacji Ocalenie i mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i zapadnie w pamięć. 

fundacja ocalenie logo

 

Za tym nowym logo będziemy jednak ciągle my – zespół Ocalenia. Trochę dojrzalszy, znacznie liczniejszy, ale cały czas wyznający te same wartości – szacunek do drugiego człowieka, wrażliwość, otwartość i profesjonalizm. Zespół napędzany wsparciem setek darczyń i darczyńców, wolontariuszek i wolontariuszy oraz happy endami w historiach naszych klientek i klientów. 

I to właśnie tych happy endów życzymy sobie i Wam z okazji naszych 21 urodzin.

A jak są urodziny, to muszą być też prezenty! Tym razem od nas dla Was. Kliknijcie TUTAJ po więcej informacji.