Spotkanie z Mamedem Khalidovem w Łomży

[:pl]Fundacja “Ocalenie” zaprasza serdecznie na Spotkanie z Mamedem Khalidovem, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 19 marca 2012 r. o godzinie 13:00 w Auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży (ul. Studencka 19).

Mamed Khalidov – najlepszy zawodnik MMA w Polsce i jeden z najlepszych na świecie.

Przewidziany czas spotkania to dwie godziny.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców miasta.

Spotkanie będzie zapowiedzią rozpoczynającego się projektu Fundacji „Ocalenie”„Q-Integracji 2” realizowanego przy współfinansowaniu Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i budżetu Państwa.

 

 

W ramach projektu „Q-Integracji 2” od 1 kwietnia 2012 r. rozpoczną się zajęcia MMA w Łomży. Treningi odbywać będą się w hali sportowej Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Opiekę merytoryczna nad nimi objął Mamed Khalidov, który również cyklicznie będzie prowadził warsztaty MMA w Łomży.

Zajęcia będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a udział w nich będzie bezpłatny. Już wkrótce na stronie Fundacji „Ocalenie” www.ocalenie.org.pl pojawi się dokładna data rozpoczęcia treningów oraz więcej szczegółowych informacji.

Pragniemy również poinformować, że łomżyńska siedziba Fundacji „Ocalenie” znajduję się obecnie na: ul. Dmowskiego 1E i czynna jest w godzinach 9-17, od poniedziałku do piątku. W ramach działań Fundacji „Ocalenie” świadczona jest pomoc mentorska i prawnicza, a od kwietnia również uchodźcy mogą skorzystać z pomocy psychologa, doradcy zawodowego, oraz pracownika socjalnego. Od kwietnia rozpoczną się również kursy języka polskiego dla uchodźców.[:]