Warsztaty: Terapia zaburzeń potraumatycznych w pracy z cudzoziemcami

[:pl]Fundacja Ocalenie zaprasza na darmowe warsztaty „Terapia zaburzeń potraumatycznych w pracy z cudzoziemcami” skierowane do specjalistów zajmujących się pomocą psychologiczną i psychoterapią zainteresowanych pracą z klientami cudzoziemskimi w ramach współpracy z Fundacją.

Warsztat organizowany we współpracy z Centrum Terapii Ofiar Tortur w Berlinie „bzfo e.V.” (Behandlungszentrum für Folteropfer), która od 1992 roku zajmuje się pomocą i psychoterapią dla ofiar tortur i innej przemocy związanej z wojną.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na pomoc psychologiczną oraz duże zróżnicowanie klientów i szerokie spektrum problemów aktualnie poszukujemy specjalistów zainteresowanych współpracą z naszą Fundacją.

Warsztaty odbędą się w Warszawie w dniach 21 i 22 lutego 2015 r.

Przed warsztatami w dniach 12 i 17 lutego w siedzibie Fundacji (ul Koszykowa 24/1) w godzinach 19-20 odbędą się spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych warsztatami i współpracą z Fundacją.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesłać wraz z CV na adres: [email protected] do dnia 19 lutego 2015 r.

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona i w przypadku dużego zainteresowania kolejność zgłoszeń może być dodatkowym kryterium decydującym o udziale.[:]