Lektor/lektorka języka polskiego jako obcego

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako lektor/lektorka języka polskiego jako obcego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie lekcji języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży w świetlicach prowadzonych przez Fundację w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i prowadzenie lekcji języka polskiego jako obcego dla grup dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 7–18 lat
  • Udział w zebraniach zespołu nauczycielskiego
  • Udział w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy i innych szkoleniach
  • Opieka nad dokumentacją projektu

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy nauczycielskiej lub trenerskiej z dziećmi i/lub młodzieżą
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego (na poziomie C1 lub wyższym)
  • otwartości na osoby z różnych kultur
  • gotowości do nauki pracy w zespole pomagającym cudzoziemcom
  • zaangażowania w pracę w Fundacji

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego
  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami
  • doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem uchodźczym
  • znajomość języków obcych (w tym języka rosyjskiego, ukraińskiego i/lub angielskiego)
  • własne doświadczenie migracyjne

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę (w zależności od preferencji i liczby godzin)
  • wynagrodzenie w wysokości 120zł brutto za godzinę zegarową lekcji
  • pracę od zaraz

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 5 sierpnia 2022 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: lektor/lektorka jpjo Warszawa,
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych
    i referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/kandydatki niespełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami,

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,
00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne, oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.