(Młodszy/ młodsza) specjalista/ specjalistka ds. obsługi partnerów (Warszawa)

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako (młodszy/ młodsza) specjalista/ specjalistka ds. obsługi partnerów w zespole ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem w Warszawie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną obsługę partnerów biznesowych i instytucjonalnych Fundacji.

Zespół ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem jest nowym zespołem, który intensywnie się rozwija. Docelowo w 2022 r. ma w nim pracować 8 osób.

Zakres obowiązków:

Samodzielna obsługa wybranych partnerów biznesowych/ instytucjonalnych od momentu ich pozyskania:

  • współtworzenie ustaleń z partnerami dot. zakresu świadczeń zwrotnych, w tym  w zakresie komunikacji zewnętrznej;
  • realizacja świadczeń zwrotnych, w tym realizacja planu komunikacji zewnętrznej;
  • tworzenie i publikowanie treści w kanałach Fundacji (media społecznościowe, strony www, mailingi, newslettery);
  • bieżące kontakty z partnerami, podtrzymywanie relacji;
  • samodzielny udział w spotkaniach z partnerami w toku współpracy;
  • bieżąca ewaluacja działań na rzecz partnera, jego oczekiwań i perspektyw dalszej współpracy;
  • współtworzenie i aktualizowanie baz danych;
  • współpraca z pozostałymi osobami z zespołu ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem, udział w spotkaniach zespołu;
  • współpraca z zespołami merytorycznymi Fundacji w zakresie analizowania potrzeb oraz sprawozdawczości merytorycznej;
  • współpraca z zespołem administracyjno-finansowym Fundacji w zakresie formalnej obsługi partnerów i sprawozdawczości finansowej.

Oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego;
  • biegłej znajomości języka polskiego;
  • swobody w tworzeniu treści pisanych, umiejętności różnicowania języka w zależności od odbiorcy/ odbiorczyni oraz formy komunikatu;
  • swobody w komunikacji mówionej, także podczas spotkań w gronie kilku/ kilkunastu osób;
  • znajomości narzędzi biurowych Google;
  • chęci nauki;
  • otwartości na osoby z różnych kultur;
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy w zespole,
  • dostępności od czerwca/ lipca.

Mile widziane będzie:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie zawodowe w komunikacji/ PR/ obsłudze klienta biznesowego;
  • doświadczenie pracy w korporacji lub współpracy z klientami korporacyjnymi;
  • umiejętność obsługi Canvy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • stanowisko młodszej specjalistki/ młodszego specjalisty lub specjalistki/ specjalisty – w zależności od doświadczenia;
  • wynagrodzenie w wysokości 6200/ 6900 zł brutto (w zależności od stanowiska);
  • pracę zdalną w wymiarze min. połowy czasu pracy;
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pracę od zaraz (szczegóły do ustalenia).

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 19 maja 2022 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „(młodszy/ młodsza) specjalista/ specjalistka ds. obsługi partnerów – Warszawa”.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.

Zobacz pozostałe ogłoszenia w zespole ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem: