(Młodszy / młodsza) specjalista / specjalistka ds. stron www i baz danych

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako (młodszy/ młodsza) specjalista/ specjalistka ds. stron www i baz danych w w zespole ds. komunikacji w Warszawie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę stron internetowych fundacji, oraz CRM do obsługi darczyńców.

Zespół do spraw komunikacji, promocji i fundraisingu w Ocaleniu bardzo ceni sobie dobrą atmosferę w pracy i szuka osoby, która lubi suche żarty i ma wysokie kompetencje komunikacyjne.

Zakres obowiązków:

Samodzielna obsługa wybranych partnerów biznesowych/ instytucjonalnych od momentu ich pozyskania:

  • tworzenie i edycja treści na stronach internetowych fundacji;
  • tworzenie/odświeżanie stron www (we współpracy z programistami, grafikami, informatykami);
  • obsługa systemu CRM do obsługi darczyń i darczyńców indywidualnych;
  • bieżąca ewaluacja kampanii skierowanych do indywidualnych darczyń i darczyńców;
  • komunikacja z darczyniami i darczyńcami za pomocą narzędzi dostępnych w CRM;
  • współtworzenie i aktualizowanie baz danych;
  • współpraca z pozostałymi osobami z zespołu ds. komunikacji, udział w spotkaniach zespołu;
  • współpraca z zespołami merytorycznymi Fundacji w zakresie aktualizacji informacji treści na www oraz ewentualnymi potrzebami w tej działce;
  • współpraca z zespołem administracyjno-finansowym Fundacji w zakresie formalnej obsługi partnerów i sprawozdawczości finansowej.

Oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego;
  • biegłej znajomości języka polskiego;
  • swobody w tworzeniu treści pisanych, umiejętności różnicowania języka w zależności od odbiorcy/ odbiorczyni oraz formy komunikatu;
  • znajomości SEO;
  • znajomości worpressa;
  • chęci nauki;
  • otwartości na osoby z różnych kultur i mniejszości (także LGBTQIAP+);
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dostępności od czerwca/ lipca.

Mile widziane będzie:

  • dobra znajomość języka rosyjskiego;
  • doświadczenie w obsłudze CIVICRM;
  • poczucie humoru;
  • umiejętność obsługi Canvy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • stanowisko młodszej specjalistki/ młodszego specjalisty lub specjalistki/ specjalisty – w zależności od doświadczenia;
  • wynagrodzenie w wysokości 5800/ 6900 zł brutto (w zależności od stanowiska);
  • pracę zdalną w wymiarze min. połowy czasu pracy;
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pracę od zaraz (szczegóły do ustalenia).

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 31 maja 2022 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „specjalista/ specjalistka WWW”.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.