Oferta pracy: asystent/ka w zespole komunikacji i fundraisingu – Warszawa

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako asystent/ka w zespole komunikacji i fundraisingu.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać pracę specjalistek pracujących w zespole odpowiedzialnym za komunikację i fundraising. Zależy nam na osobie, która zna i rozumie dotychczasową komunikację Ocalenia i której bliskie są wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy (także w komunikacji).

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i redakcja treści na stronie internetowej i mediach społecznościowych;
  • bieżąca komunikacja z darczyniami i darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi;
  • tworzenie i aktualizacja baz danych;
  • udział w organizacji wydarzeń,
  • produkcja i wysyłka materiałów promocyjnych;
  • przygotowywanie ofert warsztatów i szkoleń;
  • współtworzenie kampanii społecznych i fundraisingowych.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego;
  • otwartości na osoby z różnych kultur i środowisk;
  • lekkiego pióra;
  • chęci do nauki;
  • zaangażowania w pracę w Fundacji.

Mile widziane będzie:

  • wiedza o osobach z doświadczeniem migracji w Polsce;
  • znajomość WordPressa;
  • doświadczenie w obsłudze baz danych i CRM;
  • biegła znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego;
  • znajomość Canvy;
  • znajomość Tik Toka;
  • doświadczenie w pracy w komunikacji/promocji/PR/fundraisingu;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie w wysokości 4240 zł brutto,
  • praca od listopada 2021 r.,
  • pracę, która daje poczucie sensu i sprawczości,
  • pracę w różnorodnym, otwartym, wspierającym zespole.

  • prosimy o przesłanie CV w języku polskim,

  • prosimy też o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. Polega na napisaniu posta zapraszającego na spotkanie online z członkiem zarządu Fundacji Ocalenie, dotyczące sytuacji na polsko-białoruskiej granicy, na profil Fundacji na Facebooku. Inne szczegóły dotyczące spotkania można wymyślić,

  • zgłoszenia z CV i rozwiązaniem zadania (treścią posta) prosimy przesyłać do 17 października 2021 r. na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „[at]” zamienić na „@”),

  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „asystent/ka komunikacja”,
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych ani referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,

00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.