Asystent/asystentka w programie kursów języka polskiego w Warszawie

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako asystent_ka w programie kursów języka polskiego w Warszawie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w organizacji kursów języka polskiego jako obcego.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w organizacji kursów polskiego (układanie grup, stały kontakt z uczniami i prowadzącymi, organizacja techniczna kursów)
  • pomoc w organizacji warsztatów i wydarzeń
  • opieka nad dokumentacją projektu (w tym przygotowywanie i monitorowanie list obecności, sprawozdań i statystyk)
  • opieka nad miejscami wykonywania projektu
  • prowadzenie lekcji i przygotowywanie materiałów dydaktycznych

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office
  • znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie komunikatywnym
  • otwartości na osoby z różnych kultur
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania w pracę w Fundacji

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami
  • doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem uchodźczym
  • doświadczenia w nauczaniu języka polskiego jako obcego
  • znajomość innych języków obcych
  • własne doświadczenia migracyjne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na  ½  lub 1 etat
  • wynagrodzenie w wysokości 5088 zł brutto (za 1 etat) lub 2,544 zł (za ½ etatu)
  • pracę od zaraz

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 13 maja 2022 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „asystent/asystentka w programie kursów języka polskiego – Warszawa”,

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,
00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.