Lektor/lektorka w programie kursów języka polskiego w województwie mazowieckim

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako lektor_ka w programie kursów języka polskiego w województwie mazowieckim. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie zajęć z języka polskiego dla dzieci i młodzieży w świetlicach i ośrodkach zakwaterowania na terenie województwa mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć z języka polskiego dla dzieci i młodzieży w świetlicach i ośrodkach zakwaterowania na terenie województwa mazowieckiego
  • udział w spotkaniach zespołu, szkoleniach i superwizjach
  • opieka nad dokumentacją działania
  • stała współpraca z koordynatorami działań

Oczekujemy:

  • doświadczenia w nauczaniu języka polskiego jako obcego w różnych grupach wiekowych
  • znajomości języka polskiego na poziomie C1 lub wyższym
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej organizacji pracy, komunikatywności i samodzielności

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami
  • doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem uchodźczym
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę na  ½  lub 1 etat
  • wynagrodzenie w wysokości 6912 zł brutto (za 1 etat) lub 3456 zł (za ½ etatu);
  • pracę od zaraz
  • zwrot kosztów dojazdów poza miastem zamieszkania,
  • możliwość udziału w szkoleniach fundacji i zewnętrznych szkoleniach dotyczących tematu pracy
  • pracę w różnorodnym, wspierającym zespol

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 10 maja 2022 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „lektor/lektorka w programie kursów języka polskiego – woj. mazowieckie”,
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych
    i referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.