Specjalista_tka ds. monitoringu i ewaluacji w programach wsparcia dzieci i młodzieży

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako specjalista_tka ds. monitoringu i ewaluacji w programach wsparcia dzieci i młodzieży.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie planu monitoringu i ewaluacji działań z zakresu wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracyjnym w ramach programów prowadzonych obecnie przez Fundację we współpracy z partnerami polskimi i międzynarodowymi.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie planu monitoringu i ewaluacji poszczególnych działań projektowych oraz ich harmonogramu
  • opracowywanie niezbędnych narzędzi badawczych
  • analiza danych jakościowych i ilościowych spływających z poszczególnych miejsc realizacji projektu i w oparciu o nie tworzenie rekomendacji dotyczących zmian w realizacji poszczególnych działań projektowych
  • opracowanie raportów monitoringowych i ewaluacyjnych
  • udział w spotkaniach zespołu
  • współpraca z koordynatorką projektu oraz pracownikami Fundacji w celu sprawnej realizacji całości zadań projektów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w przygotowywaniu narzędzi do monitoringu i ewaluacji projektów pomocowych
  • umiejętności analizowania i opracowania danych
  • doświadczenia we współpracy z organizacjami pozarządowymi
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • znajomości języka polskiego i języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym
  • dobrej organizacji pracy, komunikatywności i samodzielności

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie pracy z programami typu SPSS
  • doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę na  1 etat
  • wynagrodzenie w wysokości 6900 -7300 brutto w zależności od doświadczenia
  • pracę od zaraz
  • zwrot kosztu dojazdów poza miastem zamieszkania,
  • możliwość udziału w szkoleniach fundacji i zewnętrznych szkoleniach dotyczących tematu pracy
  • pracę w różnorodnym, wspierającym zespole

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do 15 września 2022 r. na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „specjalista/tka ds monitoringu i ewaluacji”,
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych i referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,
00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.