Oferta pracy – Specjalista/ka ds. pozyskiwania środków – Warszawa

18/01/2016

Fundacja Ocalenie poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy jako Specjalista/ka ds. pozyskiwania środków w Warszawie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie środków w ramach dostępnych konkursów dotacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z zespołem pozyskiwania środków, zarządem Fundacji i koordynatorami działań,
  • systematyczne poszukiwanie konkursów dotacyjnych,
  • zarządzanie bazą danych,
  • przygotowywanie i składanie wniosków aplikacyjnych.

Wymagania obowiązkowe:

  • dobra organizacja pracy i sprawna komunikacja,
  • odpowiedzialność,
  • dobre umiejętności radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pisaniu projektów,
  • dyspozycyjność w wymiarze minimum 40 godzin miesięcznie (z możliwością późniejszego zwiększenia wymiaru godzin).

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  •  gotowość do udziału w działaniach merytorycznych związanych z działalnością Fundacji w tym pracą bezpośrednią z odbiorcami pomocy fundacji,
  • znajomość sytuacji imigrantów i uchodźców w Polsce.

Praca od lutego lub marca 2016 r (do ustalenia).

  • CV prosimy przesyłać do dnia 31 stycznia 2016 r. na adres: praca@ocalenie.org.pl ,
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “Specjalista/ka ds. pozyskiwania środków”
  • w treści wiadomości e-mail lub w dodatkowym dokumencie prosimy podać informacje o:
    • kwocie dotychczas pozyskanych środków z dotacji,
    • doświadczeniu w pisaniu projektów w ramach różnych źródeł finansowania (fundusze, programy grantowe, grantodawcy),
    • ogólnym zakresie merytorycznym dotychczas pisanych projektów (pomoc społeczna, edukacja dzieci, animacja społeczno-kulturalna, kultura itp),
  • w treści maila prosimy podać oczekiwania finansowe netto.

  • nadesłane oferty zostaną poddane ocenie pod kątem spełniania wymogów ogłoszenia (wymagania obowiązkowe),
  • oferty spełniające wymagania obowiązkowe zostaną ocenione pod kątem wymagań dodatkowych oraz oczekiwań finansowych podanych przez oferentów,
  • oferenci wybrani w wyniku oceny ofert zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, w których zostaną wyłonieni oferenci, którym zostanie zaproponowana współpraca w ramach projektu,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do dodania dodatkowych wymagań w trakcie kolejnych etapów rekrutacji,
  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne oferentów nie spełniających jednego z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi oferentami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Warszawa

Krucza 6/14a, 00-537 Warszawa

+48 22 828 04 50

biuro@ocalenie.org.pl

ocalenie.org.pl

Łomża

Sadowa 8, 18-400 Łomża

+48 86 214 16 57

Centrum Pomocy Cudzoziemcom

cpc@cpc.org.pl

cpc.org.pl

Dane rejestrowe

Fundacja Ocalenie

NIP: 118-157-02-03

KRS: 0000030279