Oferta współpracy: koordynator/ka charytatywnej aukcji sztuki (Warszawa)

Poszukujemy osoby do organizacji charytatywnej aukcji sztuki współczesnej Refugees Welcome!

Poszukujemy osoby, która podejmie się organizacji IV Charytatywnej Aukcji Sztuki Refugees Welcome. Aukcja odbędzie się w niedzielę 21 czerwca 2020 r., a wystawa przedaukcyjna w dniach 15-21 czerwca w Muzeum Sztuki Nowoczesnej przy ul. Pańskiej 3 w Warszawie.

Cały dochód z aukcji przeznaczony będzie na wsparcie programu integracyjnego Refugees Welcome oraz Centrum Pomocy Cudzoziemcom Fundacji Ocalenie.

Aukcja organizowana jest już po raz czwarty. Jej partnerem jest ponownie Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Swoje prace w zeszłym roku przekazali tacy artyści jak Paweł Althamer, Wilhelm Sasnal czy Monika Sosnowska.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja aukcji charytatywnej w 21 czerwca 2020 r. zgodnie z przyjętym kalendarzem, budżetem i celami oraz jej prawidłowe rozliczenie,
  • Organizacja wystawy przedaukcyjnej w dniach 15-21 czerwca,
  • Współpraca z partnerami aukcji, w szczególności z Muzeum Sztuki Współczesnej,
  • Współpraca z artystami i artystkami oraz innymi darczyńcami przekazującymi prace na aukcję,
  • Stworzenie i koordynacja grupy wolontariuszy i wolontariuszek wspierających organizację aukcji,
  • Koordynacja pracy nad katalogiem aukcji i materiałami promocyjnymi aukcji,
  • Promocja aukcji wśród potencjalnych kupców dzieł,
  • Współpraca z zespołem promocji Fundacji Ocalenie odpowiedzialnym za kontakty z mediami i komunikację w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Dokładność, systematyczność, rzetelność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka polskiego
  • Znajomość polskiego rynku sztuki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na 4 miesiące w okresie 23 marca – 23 lipca 2020 r.
  • Szacujemy wymiar czasu pracy na 300 godzin łącznie, z czego większość będzie do wykonania w maju i czerwcu 2020 r.
  • Wynagrodzenie w wysokości 2650 zł brutto miesięcznie
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia ambitnego projektu, ze wsparciem merytorycznym zespołu Fundacji Ocalenie, który organizował poprzednie 3 edycje aukcji
  • Możliwość zdobycia fantastycznego doświadczenia pracy z najlepszymi polskimi instytucjami zajmującymi się sztuką współczesną oraz wybitnymi artystami i artystkami

  • CV w języku polskim prosimy przesyłać na adres: [email protected] do dnia 09 marca 2020,
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “Koordynator/ka aukcji – Warszawa”.

  • skontaktujemy się tylko z wybranymi oferentami do 16 marca 2020,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.