Oferta współpracy: koordynator/ koordynatorka aukcji charytatywnej – Warszawa

Poszukujemy osoby do organizacji aukcji charytatywnej Refugees Welcome!

Poszukujemy osoby, która podejmie się organizacji aukcji sztuki współczesnej, z której cały dochód przeznaczony będzie na wsparcie programu integracyjnego Refugees Welcome oraz Centrum Pomocy Cudzoziemcom Fundacji Ocalenie.
Aukcja organizowana jest już po raz trzeci. Wśród zeszłorocznych partnerów aukcji znalazło się m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz portal Art Info. Swoje prace przekazali tacy artyści jak jak Wilhelm Sasnal, Joanna Rajkowska, Maurycy Gomulicki, Dorota Buczkowska czy Wojtek Wieteska.

Obowiązki koordynatora/rki projektu:

  • Organizacja aukcji charytatywnej w czerwcu 2019 r. zgodnie z przyjętym kalendarzem, budżetem i celami,
  • Współpraca z partnerami aukcji,
  • Współpraca z artystami i artystkami przekazującymi prace na aukcję,
  • Koordynacja grupy wolontariuszy i wolontariuszek wspierających organizację aukcji,
  • Koordynacja pracy nad katalogiem aukcji i materiałami promocyjnymi aukcji,
  • Promocja aukcji wśród potencjalnych kupców dzieł,
  • Współpraca z zespołem promocji Fundacji Ocalenie odpowiedzialnym za kontakty z mediami i komunikację w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dokładność,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące w okresie kwiecień-czerwiec 2019 r.. Szacujemy wymiar czasu pracy na 250 godzin łącznie.
  • Wynagrodzenie w wysokości 2000 zł brutto brutto miesięcznie.
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia ambitnego projektu, ze wsparciem merytorycznym zespołu Fundacji Ocalenie, który organizował poprzednie 2 edycje aukcji.
  • Możliwość zdobycia fantastycznego doświadczenia pracy z najlepszymi polskimi instytucjami zajmującymi się sztuką współczesną oraz wybitnymi artystami i artystkami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila [email protected] do 10 marca 2019 r. W temacie maila prosimy wpisać AUKCJA.