Oferta współpracy: korepetytor/ korepetytorka z chemii (Warszawa)

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy w zakresie korepetycji z chemii, do wsparcia w nauce dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w nauczaniu lub udzielaniu korepetycji,
  • wykształcenia kierunkowego lub pokrewnego,
  • dostępności czasowej w wymiarze około 10h miesięcznie (w zależności od potrzeb w nauce dzieci i młodzieży).

Oferujemy:

  • elastyczny grafik dostosowany do innych zajęć,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy z osobą prowadzącą działalność gospodarczą,
  • wynagrodzenie 70 zł brutto za godzinę zegarową zajęć,
  • wsparcie zespołu Fundacji.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie korepetycji z chemii online lub w siedzibie Fundacji Ocalenie w Warszawie (w zależności od sytuacji epidemiologicznej oraz potrzeb dziecka – korepetytor/ korepetytorka musi zakładać możliwość pracy stacjonarnej w Warszawie).

Wymagana forma składania oferty (oferty niespełniające poniższych wymagań mogą zostać wyłączone z procesu rekrutacji):

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać na adres: [email protected] do dnia 16.03.2021 r.,
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “korepetycje”.

Procedura wyboru ofert:

  • skontaktujemy się tylko z wybranymi oferentami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji w przypadku wpłynięciu ofert spełniających kryteria,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.