Oferta współpracy – psycholog/ psycholożka z językiem rosyjskim (Łódź)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie konsultacji psychologicznych dla dorosłych imigrantów i uchodźców w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców i Obcokrajowczyń w Łódzkim Centrum Wielokulturowym.

Zakres obowiązków:

  • konsultacje w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców i Obcokrajowczyń w Łodzi w wymiarze min. 10  godzin w miesiącu,
  • konsultacje psychologiczne jednorazowe i cykliczne dotyczące m.in.: trudności adaptacyjnych do życia w Polsce, doświadczeń związanych z traumą, dyskryminacją i przemocą, trudności związanych z sytuacja rodzinną,
  • kontakty z instytucjami, urzędami, szkołami, placówkami służby zdrowia itp.,
  • udział w działaniach związanych z interwencjami kryzysowymi.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego psychologicznego potwierdzonego dyplomem polskiej uczelni lub nostryfikowanym w Polsce dyplomem zagranicznej uczelni  (magister psychologii),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego (umożliwiającej samodzielną pracę psychologiczną z klientami).

 Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiającej samodzielną pracę psychologiczną z klientami).
  • gotowość do późniejszego zwiększania liczby godzin pracy w miesiącu.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w wymiarze 10 godzin/ miesięcznie,
  • wynagrodzenie w wysokości 45 zł brutto/ godzinę.
  • pracę od sierpnia 2021 r.,
  • superwizję,
  • możliwość udziału w szkoleniach fundacji i zewnętrznych szkoleniach dotyczących tematu pracy,
  • pracę w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców i Obcokrajowczyń w Łodzi (ul. Narutowicza 8/10), na terenie miasta Łodzi oraz zdalnie w zależności od potrzeb i preferencji, elastyczne godziny pracy,
  • pracę w różnorodnym, wspierającym zespole.

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 20 września 2021 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „[at]” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „Psycholog/Psycholożka – Łódź”,
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych ani referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców i Obcokrajowczyń jest prowadzony w ramach projektu “Łódzkie Centrum Wielokulturowe” realizowanego przez Fundację Ocalenie oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS i współfinansowanego przez Urząd Miasta Łodzi.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,

00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.