Oferta współpracy: wychowawca/ wychowawczyni świetlicy (Łomża)

Fundacja Ocalenie poszukuje osoby chętnej do podjęcia współpracy jako wychowawca/wychowawczyni w świetlicy dla dzieci uchodźców w Łomży.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć świetlicowych dla dzieci w wieku 8-12 lat 5 dni w tygodniu w wymiarze 3 godzin dziennie (w godzinach 16-19) w parze z drugą osobą,
  • współpraca z zespołem Fundacji.

Wymagania obowiązkowe:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomości języka polskiego,
  • dyspozycyjność w wymiarze 70 godzin miesięcznie.

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe psychologiczne lub pedagogiczne,
  • znajomość języka rosyjskiego,
  • znajomość sytuacji uchodźców w Polsce,
  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami.

Oferujemy:

  • praca od listopada 2019 r.
  • wynagrodzenie 1750 brutto miesięcznie.

Wymagana forma składania oferty (oferty niespełniające poniższych wymagań mogą zostać wyłączone z procesu rekrutacji): CV w języku polskim prosimy przesyłać do 20.10.2019 r. na adres: [email protected], w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „wychowawca/wychowawczyni świetlicy w Łomży”.

Fundacja zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami oraz do rezygnacji z wyboru którejkolwiek z osób.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.