Oferta pracy: specjalista/specjalistka ds. logistyki – Warszawa

Fundacja Ocalenie poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy jako specjalista/specjalistka ds. logistyki w ramach wsparcia działań przy granicy oraz w ośrodkach dla cudzoziemców.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zbiórek rzeczowych oraz koordynacja zbiórek prowadzonych na rzecz fundacji
  • Zarządzanie przepływem rzeczy pomiędzy miejscami zbiórek, a punktami magazynowania i dystrybucji rzeczy na Podlasiu i w Warszawie
  • Koordynacja mechanizmu sortowania rzeczy na potrzeby działań przy granicy lub w ośrodkach dla cudzoziemców
  • Wysyłka paczek do ośrodków dla cudzoziemców
  • Prowadzenie dokumentacji związanej ze zbieraniem i dystrybucją rzeczy
  • Wsparcie działań zespołu pracującego w terenie przygranicznym oraz w Warszawie

 Poszukujemy osoby, która

  • ma doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • jest samodzielna i dobrze zorganizowana, chętnie podejmuje nowe wyzwania,
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • ma gotowość do wyjazdów służbowych,
  • ma dobrą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • jest dyspozycyjna w wymiarze 160 godzin miesięcznie od grudnia 2021.

Mile widziane będzie:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość sytuacji uchodźców w Polsce

Oferujemy:

  • umowę o pracę na etat,
  • wynagrodzenie w wysokości 5500 brutto,
  • praca od grudnia 2021 r.,
  • pracę, która daje poczucie sensu i sprawczości,
  • pracę w różnorodnym, otwartym, wspierającym zespole.

  • prosimy o przesłanie CV w języku polskim,
  • zgłoszenia z CV prosimy przesyłać do 21 listopada 2021 r. na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „[at]” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „specjalista/tka ds logistyki”,
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych ani referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.