Specjalista/ka ds. monitoringu i sprawozdawczości

Fundacja Ocalenie poszukuje osób  chętnych do podjęcia pracy jako Specjalista/ Specjalistka ds. monitoringu i sprawozdawczości w Warszawie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie zespołów fundacji w bieżącym monitoringu i sprawozdawczości realizowanych projektów.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie baz danych niezbędnych do monitoringu i sprawozdawczości,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych z realizowanych projektów,
  • przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych z projektów,
  • dbanie o dokumentację projektową,
  • kontakt z instytucjami finansującymi projekty fundacji,
  • ścisła współpraca z koordynatorami działań merytorycznych oraz z koordynatorami finansowymi,
  • udział w zebraniach oraz w szkoleniach zespołu.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (umożliwiającej tworzenia raportów i sprawozdań w tym języku),
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1 etat,
  • wynagrodzenie w wysokości 6912,00 zł brutto,
  • pracę od zaraz,
  • możliwość pracy hybrydowej.

CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 18 września 2022 r. na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”), prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych i referencji, w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „Monitoring i sprawozdawczość”.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne oferentów nie spełniających części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi oferentami/tkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów/kandydatek do pracy oraz przysługujących Ci praw.