(Starszy/ starsza) specjalista/ specjalistka ds. relacji zewnętrznych (Warszawa)

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako (starszy/ starsza) specjalista/ specjalistka ds. relacji zewnętrznych w zespole ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem w Warszawie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę relacji zewnętrznych z interesariuszami Fundacji.

Zespół ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem jest nowym zespołem, który intensywnie się rozwija. Docelowo w 2022 r. ma w nim pracować 8 osób.

Zakres obowiązków:

Obsługa relacji zewnętrznych z interesariuszami:

  • obsługa otrzymywanych przez Fundację zaproszeń do udziału w spotkaniach zewnętrznych (rozdzielanie ich pomiędzy osoby uczestniczące w spotkaniach tego rodzaju, prowadzenie kalendarza spotkań);
  • nadzorowanie sprawozdawczości po spotkaniach i obiegu informacji wewnętrznej dot. spotkań;
  • samodzielne szukanie wydarzeń/ spotkań/ inicjatyw, do udziału w których Fundacja mogłaby się zgłosić;
  • uczestniczenie w wybranych spotkaniach zewnętrznych;
  • przygotowywanie, we współpracy z osobami pracującymi w zespołach merytorycznych, aplikacji do organizacji/ zrzeszeń międzynarodowych;
  • obsługa zapytań dotyczących wydania przez Fundację opinii w kwestiach dotyczących polityki migracyjnej, azylowej i integracyjnej na poziomie samorządowym, krajowym i unijnym (przekierowywanie zapytań do właściwych osób, nadzorowanie terminowości przesyłania opinii, dbanie o komunikację zewnętrzna po wydaniu opinii);
  • stworzenie, bieżące aktualizowanie i rozwijanie baz kontaktów z interesariuszami;
  • utrzymywanie bieżących kontaktów, podtrzymywanie relacji.
  • współpraca z pozostałymi osobami z zespołu ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem, udział w spotkaniach zespołu;
  • współpraca z zespołami merytorycznymi w zakresie obsługi spotkań oraz przygotowywania opinii.

Oczekujemy:

  • min. 4 lat doświadczenia zawodowego;
  • biegłej znajomości języka polskiego;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • swobody w tworzeniu treści pisanych, umiejętności różnicowania języka w zależności od odbiorcy/ odbiorczyni oraz formy komunikatu;
  • swobody w komunikacji mówionej, także podczas spotkań w gronie kilku/ kilkunastu osób;
  • znajomości narzędzi biurowych Google;
  • łatwości nawiązywania kontaktów;
  • chęci nauki;
  • otwartości na osoby z różnych kultur;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy w zespole;
  • dokładności i terminowości;
  • dostępności od czerwca/ lipca.

  • doświadczenie zawodowe w pracy w sekretariacie/ obsłudze pracy biura;
  • doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej/ instytucjach międzynarodowych;
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • stanowisko specjalistki/ specjalisty lub starszej specjalistki/ starszego specjalisty, w zależności od doświadczenia;
  • wynagrodzenie w wysokości 6900/ 7300 zł brutto (w zależności od stanowiska);
  • pracę zdalną w wymiarze min. połowy czasu pracy;
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pracę od zaraz (szczegóły do ustalenia).

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać do dnia 23 maja 2022 r.
    na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”),
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: „(starszy/ starsza) specjalista/ specjalistka ds. relacji zewnętrznych – Warszawa”.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/ kandydatki nie spełniających/e części z wymogów obowiązkowych,
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami,
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.

Zobacz pozostałe ogłoszenia w zespole ds. relacji zewnętrznych i współpracy z biznesem: