Trener/ trenerka zajęć dla dzieci i młodzieży

Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako trener/trenerka zajęć dla dzieci i młodzieży.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży w ośrodkach zakwaterowania w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć dla grup dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 7–18 lat zamieszkujących ośrodki zakwaterowania na terenie Warszawy (obecnie poszukujemy osób które podejmą się prowadzenia zajęć sportowych, animacyjnych oraz artystycznych, ale jesteśmy też otwarci na inne formy pracy z dziećmi);
  • udział w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy i innych szkoleniach prowadzonych przez Fundację;
  • opieka nad dokumentacją projektu.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy nauczycielskiej lub trenerskiej z dziećmi i/lub młodzieżą;
  • dobrej znajomości języka polskiego, rosyjskiego i/lub ukraińskiego;
  • otwartości na osoby z różnych kultur;
  • gotowości do nauki pracy w zespole pomagającym cudzoziemcom.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami;
  • doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem uchodźczym;
  • znajomość języków obcych (w tym języka rosyjskiego, ukraińskiego i/lub angielskiego);
  • własne doświadczenie migracyjne.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o współpracy;
  • wynagrodzenie w wysokości 100-150 zł brutto za godzinę zegarową w zależności od rodzaju prowadzonych zajęć;
  • pracę od zaraz.

  • CV (tylko w języku polskim) wraz z przykładowym konspektem zajęć prosimy przesyłać na adres: praca[at]ocalenie.org.pl (prosimy „at” zamienić na „@”);
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: zajęcia w ośrodkach zakwaterowania Warszawa”;
  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych;
    i referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne kandydatów/kandydatki niespełniających/e części z wymogów obowiązkowych;
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami;
  • rekrutacja ma charakter ciągły.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie,
00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne, oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.