Warsztat dla osób zainteresowanych wolontariatem w Centrum Pomocy Cudzoziemcom

[:pl]Szukamy osób, które chciałyby nam pomóc dyżurując w Centrum Pomocy Cudzoziemcom.
Jest to propozycja dla osób, które mają czas na przynajmniej jeden czterogodzinny dyżur w tygodniu w godzinach 8:00-19:00, oraz znają na dobrym poziomie język polski oraz rosyjski, lub francuski, lub hiszpański, lub jeden z języków afrykańskich/azjatyckich.
Wolontariat w CPC daje możliwość bezpośredniej pomocy cudzoziemcom mieszkającym w Polsce, przy wsparciu fachowego, międzykulturowego zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

UWAGA!
Aby podjąć się wolontariatu w Centrum Pomocy Cudzoziemcom warunkiem koniecznym jest przejście szkolenia przygotowującego do pracy w CPC, które odbędzie się 10-11 października 2015 w siedzibie fundacji na Koszykowej 24/1 w godzinach 9:00-16:00.

Aby zgłosić się na warsztaty, napisz na maila: [email protected]
napisz, jakie znasz języki, kiedy mógłbyś/mogłabyś dyżurować w CPC i dlaczego chciałbyś/chciałabyś podjąć się takiej formy wolontariatu.

Zapraszamy do kontaktu!

FAMI_logo_kolor

Centrum Pomocy Cudzoziemcom prowadzone jest w ramach projektu CPC 2.0, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, oraz budżetu państwa.[:]