Wolontariusze i wolontariuszki do organizacji charytatywnej aukcji sztuki Refugees Welcome 2020 poszukiwani!

Drogie, drodzy,

poszukujemy wolontariuszek i wolontariuszy, którzy wesprą nas w organizacji charytatywnej Aukcji Sztuki Refugees Welcome 2020.

Wydarzenie odbędzie się 13 września 2020 r. Aktualnie planujemy aukcję w wersji online. Jeśli jednak rzeczywistość pozwoli, będziemy również chcieli przeprowadzić ją w prawdziwym świecie. W tym roku przed nami już IV edycja aukcji. Swoje dzieła podarowało nam 50 artystów i artystek, wybitnych przedstawicieli sztuki współczesnej, z polski i zagranicy.  

Zapraszamy Was do współtworzenia tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Dla wolontariuszy i wolontariuszek będziemy mieli różne zadania: pomoc logistyczną przy przewożeniu dzieł i  montażu wystawy, wsparcie promocji, edycji materiałów filmowych i pisanych. 

Pomocy potrzebujemy od początku sierpnia do końca września.

Jeśli interesujesz się sztuką, chcesz wesprzeć nasze działania na rzecz uchodźców/czyń i migrantów/czyń, masz trochę przestrzeni i chcesz pomóc zrobić coś dobrego – zgłoś się do nas!

Napisz maila z paroma zdaniami nt.  swojego doświadczenia i motywacji do działania do 26 lipca: karolina.szymań[email protected]