Wynajem mieszkań i pokoi

jak bezpiecznie wynająć mieszkaniePoszukujemy do wynajęcia mieszkań w Warszawie oraz pokoi w Warszawie i okolicach. Zapewniamy właścicielom pełne wsparcie oraz bezpieczny i stabilny najem. 

Cudzoziemcom trudno jest w Polsce znaleźć pokój czy mieszkanie. Problemem jest negatywne nastawienie wielu właścicieli do wynajmowania lokali cudzoziemcom. A dach nad głową to przecież najbardziej podstawowa potrzeba.

Dlatego też wspieramy uchodźców i uchodźczynie w znalezieniu go. Jednocześnie dbamy o to, aby także właściciele wynajmowanych mieszkań byli zadowoleni ze współpracy z Fundacją. 

 

Wynajem mieszkań 

Poszukujemy mieszkań do wynajęcia w Warszawie (wyłącznie w granicach administracyjnych miasta) dla rodzin uchodźczych uczestniczących w naszym programie Witaj w Domu.

Spośród 19 rodzin zakwalifikowanych do programu, już 12 mieszka w wynajmowanych przez Fundację mieszkaniach. Nadal szukamy lokali dla pozostałych siedmiu.  

Zapewniamy właścicielom pełne wsparcie oraz stabilny i bezpieczny wynajem:

  • stroną umowy najmu z właścicielem może być Fundacja lub osoba zamieszkująca;
  • zawieramy umowy na dłuższy okres – najchętniej na 2-3 lata, co gwarantuje właścicielowi ciągłość najmu;
  • wykupujemy osobom korzystającym z mieszkania ubezpieczenie OC;
  • osoby mieszkające w mieszkaniach – uchodźcy i uchodźczynie – to osoby, które dobrze znamy i z którymi długoterminowo pracujemy – zapewniamy właścicielowi wsparcie w kontaktach z najemcami.

Brzmi dobrze? Zgłoś swoje mieszkanie do wynajęcia >>>

Masz pytania? Napisz na adres: [email protected]

 

Wynajem pokoi

Poszukujemy pokoi do wynajęcia w Warszawie i okolicach dla uchodźców i uchodźczyń uczestniczących w naszym programie Refugees Welcome Polska.

Idea programu jest prosta: łączymy uchodźców z Polakami, którzy chcą dzielić z nimi swój dom. W ten sposób zapewniamy im dach nad głową, równocześnie otwierając drogę do integracji, wzajemnego poznawania się i przełamywania stereotypów. Wierzymy, że wspólny dach otwiera wiele drzwi. Osobom udostępniającym pokój, jak i nowym lokatorom zapewniamy pełne wsparcie – tak, aby wspólne mieszkanie było komfortowym doświadczeniem. 

Dysponujesz pokojem do wynajęcia? Przeczytaj więcej o programie i naszym wsparciu dla gospodarzy >>>

Masz pytania? Napisz do nas: [email protected]