Paulina Myśliwiec

Specjalistka w zespole monitoringu, ewaluacji i zarządzania wiedzą

Badaczka, fotografka, nauczycielka jogi.
Przez jakiś czas studiowałam ukrainistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ostatecznie jednak ukończyłam Wiedzę o Teatrze na Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza w Warszawie. Przez lata pracowałam jako archiwistka i dokumentalistka w Instytucie Teatralnym im. Raszewskiego dokumentując historię polskiego teatru i spotykając niesamowitych ludzi. Od lat współpracuję jako badaczka z Fundacją Obserwatorium, m.in badając publiczność festiwali filmowych oraz prowadząc badania w obszarach migranckich. Jako fotografka współpracowałam m.in. z Instytutem Teatralnym, Warsaw Film Festival, Millenium Docs Against Gravity, Fundacją Miasto Literatury, Pardon to tu, Klub SPATiF.
Na co dzień uczę też jogi i pracuję ze świadomością ciała. Joga i praca z ludźmi na macie to szczególnie ważne elementy mojej codzienności, które dają mi ogrom satysfakcji i są fascynującą ścieżką ciągłego odkrywania, poznawania i doświadczania.
Dużo spaceruję z moim psem Kaprysem, jeżdżę na rowerze, medytuję i uciekam do natury, kiedy tylko mogę. Coraz częściej zamiast morza wybieram góry. Od lat nie mogę się zdecydować, czy chcę mieszkać na Północy czy na Południu, więc na zmianę uczę się szwedzkiego i włoskiego. Jak już będę duża to zamieszkam w domu w lesie!