Włącz się

Zastanawiasz się, jak pomóc uchodźcom i uchodźczyniom w Polsce? Chcesz, aby nasz kraj był miejscem przyjaźniejszym imigrantom i imigrantkom? Możesz wspierać migrantki i migrantów razem z nami.

 

Wsparcie finansowe

Darowizny to ważne źródło finansowania stałych działań Fundacji Ocalenie. Szczególnie pomocne są dla nas wpłaty cykliczne i zlecenia stałe – powtarzające się, regularne darowizny pozwalają nam stabilniej działać i lepiej planować wydatki.

Jednorazową lub cykliczną darowiznę można przekazać przelewem bankowym lub poprzez system PayU: WPŁAĆ.

 

Wsparcie rodzin uchodźczych

Mieszkające w Polsce rodziny uchodźcze potrzebują wsparcia mieszkaniowego, pomocy w codziennych sprawach, a często także specjalistycznej pomocy prawnej i psychologicznej. Potrzeby i problemy konkretnych rodzin staramy się rozwiązywać poprzez program „Witaj w domu”.

Zachęcamy do przekazywania darowizn na rzecz uczestniczących w programie rodzin.

 

Wolontariat

Działalność Fundacji Ocalenie jest w dużym stopniu możliwa dzięki zaangażowaniu wspaniałych wolontariuszek i wolontariuszy, prowadzących kursy polskiego, pomagających w nauce dzieciom uchodźczym czy wspierających pracę Centrum Pomocy Cudzoziemcom.

Chcesz dołączyć do wolontariuszy i wolontariuszek Fundacji Ocalenie? Sprawdź aktualne ogłoszenia o wolontariacie lub napisz na [email protected]

 

Przekazanie darów rzeczowych

Jeśli chcesz przekazać dary rzeczowe, sprawdź czego potrzebujemy aktualnie w Magazinie – naszym „sklepiku”, w którym udzielamy pomocy rzeczowej.