5-lecie programu WIEDZA DO POTĘGI

W kwietniu świętujemy 5-lecie programu Wiedza do potęgi, który prowadzimy we współpracy z Fundacją BNP Paribas. Za nami 5 lat wspólnej nauki, warsztatów, wyjść edukacyjnych i wyjazdów wakacyjnych. Ale przede wszystkim – 5 lat wspierania dzieci w nauce i rozwijaniu zainteresowań! Z tej okazji mamy dla Was film, którego gwiazdami są najważniejsze osoby w programie – dzieci i młodzież z doświadczeniem uchodźczym, a także wspierający je tutorzy i tutorki. Uwaga – można się wzruszyć!

 

 

W 2018 roku startowaliśmy i startowałyśmy z 15 młodymi osobami. Cztery z nich otrzymywały stypendia naukowe i socjalne. Od tego czasu sporo się zmieniło – w bieżącym roku szkolnym do programu przyjęłyśmy setkę dzieci i przyznaliśmy 32 stypendia. Przez te 5 lat udało się objąć wsparciem edukacyjnym łącznie 175 uczniów i uczennic. Dziękujemy wszystkim osobom, które miały w tym swój udział.

 

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic i chcesz zaangażować się w wolontariat w programie, wypełnij formularz: Zgłaszam się na wolontariat
🎥Realizacja filmu: BRAVE BOY Studio