Prezenty dla dzieciaków z Ocalenia

Ruszamy z akcją prezentową! Znów chcemy wręczyć naszym dzieciakom ponad 100 prezentów.

Dzieci i młodzież, które zostaną obdarowane, to osoby objęte naszym programem wsparcia edukacji i integracji w Warszawie lub uczęszczające do naszej świetlicy w Łomży. Znamy je dobrze i wspieramy na co dzień. Regularnie pracują z nimi koordynatorki programów dziecięcych lub opiekunki świetlicy oraz nasi wolontariusze i wolontariuszki. Świąteczny prezent jest formą docenienia całorocznej pracy dziecka i motywacją do dalszego zaangażowania.

W tym roku po raz kolejny szukamy Mikołajek i Mikołajów, żeby nagrodzić nasze dzieciaki za ich ciężką pracę!

Chcesz dołączyć do tego grona? To super łatwe!

  • Wypełnij formularz.
  • Wskaż swoje preferencje – możesz wybrać liczbę dzieci, które chcesz obdarować, a także ich wiek i płeć.
  • Poczekaj na informację od nas na temat prezentu, o który prosi dziecko oraz instrukcję dotyczącą sposobu dostawy (ze względu na to, ze nadal pracujemy głównie zdalnie, będziemy Was prosić o to, aby dostawy odbywały się wyłącznie w określonym tygodniu: 13 – 17 grudnia). 
  • Kup prezent (lub prezenty).
  • W okresie 13 – 17 grudnia przynieś lub prześlij zakupy do naszego biura w Łomży albo w Warszawie (szczegółowe instrukcje otrzymasz w mailu). 

Wartość prezentów, które dzieci sobie wybrały, wynosi ok. 150 zł. Do tego zwykle trzeba doliczyć koszty przesyłki. To dość duża kwota dla jednej osoby, zachęcamy Was więc do łączenia się w pary lub większe grupy i wspólne kupowanie prezentu (lub prezentów dla większej liczby dzieci).

 

No to ruszamy – z Waszą pomocą!