Aukcja sztuki Refugees Welcome 2023

Fundacja Ocalenie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają na VII aukcję sztuki Refugees Welcome.

Przed nami siódma edycja charytatywnej aukcji sztuki Refugees Welcome, która odbędzie się w niedzielę 5 listopada. Zapraszamy na nią wraz z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Towarzystwem Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom, które wsparły tę wyjątkową inicjatywę i podarowały swoje prace. Wszystkie dzieła można obejrzeć na wystawie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22), czynnej do 10 grudnia 2023. Prace wraz z opisami kuratorskimi są również dostępne do obejrzenia online: aukcjarefugeeswelcome.pl

Aukcja ma na celu wsparcie uchodźców i uchodźczyń mieszkających w Polsce. Dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na dofinansowanie dwóch programów koordynowanych przez Fundację Ocalenie: Refugees Welcome Polska i Centrum Pomocy Cudzoziemcom.
Do zobaczenia 5 listopada!
_____
VII AUKCJA SZTUKI REFUGEES WELCOME | 5.11.2023 | 16:00
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie – Muzeum nad Wisłą
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22