Manager/ Managerka/ Osoba managerska zespołu pomocy rzeczowej

Fundacja Ocalenie szuka osoby na stanowisko managera/ managerki/osoby managerskiej zespołu pomocy rzeczowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby, która:

  • ma doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu,

  • posiada wysokie kompetencje komunikacyjne i kierownicze,

  • umiejętnie i trafnie wyznaczania cele i priorytety działań,

  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i strategiczne,

  • jest osobą komunikatywną, dobrze współpracuje z zespołem.

Zakres obowiązków:

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny pracy zespołu,

  • bieżące zarządzanie działaniami zespołu: prowadzenie free-shopu (Magazinu) –  zamawianie i pozyskiwanie towaru; pełnienie dyżurów wraz z zespołem i wydawanie towarów osobom klienckim, nadzór nad stanem Magazinu, pozyskiwanie rzeczy do free shopu, nadzór finansowy nad działaniami pomocy rzeczowej;; wyjazdy z pomocą rzeczową do ośrodków dla cudzoziemców, wysyłka paczek do strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców;

  • wspieranie zespołu w rozwijaniu umiejętności i podwyższaniu standardów obsługi osób klienckich oraz rozwiązywaniu skomplikowanych przypadków,

  • tworzenie planu budżetowego i nadzór nad jego realizacją, podejmowanie decyzji finansowych zgodnie z planem budżetowym w obszarze pracy zespołu,

  • tworzenie, wdrażanie, ewaluacja i optymalizacja procedur związanych z działaniami prowadzonymi przez zespół pomocy rzeczowej,

  • stała współpraca z dyrektorką programów integracyjnych i kierowniczką Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Warszawie,

  • kontakt z grantodawcami i partnerami w obszarze działań zespołu,

  • przygotowywanie analiz, statystyk, raportów i sprawozdań,

  • odpowiedzialność za dokumentację, bazę danych oraz archiwizację,

  • współpraca z osobami managerskimi poszczególnych zespołów w Fundacji.

Od osób kandydujących oczekujemy:

  • minimum 3-letniego, udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim,

  • bardzo dobrej umiejętności planowania oraz organizacji pracy zarówno własnej jak i innych,

  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office,

  • komunikatywności i samodzielności,

  • dokładności, skrupulatności i dociekliwości,

  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do obowiązków,

  • znajomości języka polskiego na poziomie min. C1,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • gotowości do pracy stacjonarnej w Warszawie,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka rosyjskiego,

  • doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych,

  • doświadczenie pracy w środowisku wielokulturowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, 1 etat,

  • wynagrodzenie 9200,00 – 9775,00 zł/brutto (w zależności od doświadczenia),

  • pracę od czerwca 2024,

  • laptop, telefon służbowy,

  • zapewniamy proces wdrożenia,

  • możliwość udziału w szkoleniach Fundacji i zewnętrznych szkoleniach dotyczących tematu pracy,

  • pracę w różnorodnym, otwartym, wspierającym zespole,

  • benefity pracownicze: dopłata do prywatnej opieki zdrowotnej, karta sportowa, superwizja indywidualna i grupowa.

Zgłoszenia:

  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “Manager/ managerka/Osoba managerska zespołu pomocy rzeczowej”,

  •  prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów  motywacyjnych ani referencji,

  • w CV prosimy o umieszczenie następującej formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Ocalenie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Procedura wyboru ofert:

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne osób nie spełniających części z wymogów,

  • skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami,

  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru którejkolwiek z ofert.

Biura Fundacji Ocalenie są zlokalizowane w przestrzeniach niedostosowanych
do potrzeb osób z niektórymi niepełnosprawnościami. Utrudnienia mogą być spowodowane m.in brakiem podjazdów i wind oraz występowaniem schodów, nierównych powierzchni etc. Przywiązujemy wagę do zasady równego traktowania, jesteśmy otwarte na pytania i sugestie, które wspólnie pozwolą znaleźć rozwiązania zwiększające dostępność.

Jeśli masz pytania, napisz na adres [email protected]

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem  w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w klauzuli CV dodaj: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fundację Ocalenie.