Młodszy specjalista/ Młodsza specjalistka/ Młodsza osoba specjalistyczna ds. doradztwa zawodowego (Łódź)

Fundacja Ocalenie szuka osoby na stanowisko Młodszego specjalisty/Młodszej specjalistki ds. doradztwa zawodowego w zespole Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Łodzi.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • dyżury w Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Łodzi,

  • poradnictwo zawodowe,

  • pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, listy motywacyjne),

  • pomoc w wyszukiwaniu ofert pracy i aplikowaniu na wybrane stanowiska,

  • wsparcie osób klienckich w rozwoju zawodowym,

  • praktyczne przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych,

  • kontakty z instytucjami (w zakresie realizowanych zadań),

  • udział w comiesięcznych zebraniach oraz w szkoleniach zespołu.

Od osób kandydujących oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,

  • ukończonego szkolenia z doradztwa zawodowego,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,

  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego/ oraz angielskiego/ (umożliwiającej samodzielną pracę z osobami klienckimi),

  • znajomości przepisów dotyczących zatrudnienia, w tym zatrudnienia osób cudzoziemskich w Polsce.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z osobami cudzoziemskimi,

  • doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych,

  • znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia oraz sytuacji osób cudzoziemskich w Polsce,

  • znajomość innych języków – preferowane ukraiński i/lub francuski,

  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z zakresu doradztwa zawodowego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, 1/2 etatu (z możliwością zwiększenia),

  • wynagrodzenie: 3 750,00 – 3 900,00 zł/brutto (stawka zależna od doświadczenia),

  • pracę od kwietnia 2024 roku,

  • laptop, telefon służbowy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • zapewniamy proces wdrożenia,

  • benefity pracownicze,

  • superwizje indywidualne i zespołowe,

  • możliwość udziału w szkoleniach Fundacji i zewnętrznych szkoleniach dotyczących tematu pracy,

  • praca w różnorodnym, wspierającym zespole.

Zgłoszenia:

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy wysłać na adres: [email protected] do dnia 31.03.2024 roku,

  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “Młodszy specjalista/ Młodsza specjalistka/ Młodsza osoba specjalistyczna ds. doradztwa zawodowego ŁÓDŹ”,

  • w CV prosimy o umieszczenie następującej formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Ocalenie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”,

  • prosimy nie przesyłać dodatkowych dokumentów, w tym listów motywacyjnych ani referencji.

  • w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne osób nie spełniających części z wymogów obowiązkowych,

  • skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami,

  • na rozmowy rekrutacyjne osoby będą zapraszane na bieżąco,

  • Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru którejkolwiek z ofert.

Biura Fundacji Ocalenie są zlokalizowane w przestrzeniach niedostosowanych do potrzeb osób z niektórymi niepełnosprawnościami. Utrudnienia mogą być spowodowane m.in brakiem podjazdów i wind oraz występowaniem schodów, nierównych powierzchni etc. Przywiązujemy wagę do zasady równego traktowania, jesteśmy otwarte na pytania i sugestie, które wspólnie pozwolą znaleźć rozwiązania zwiększające dostępność. Jeśli masz pytania, napisz na adres [email protected]

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w klauzuli CV dodaj: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fundację Ocalenie.