MAGAZIN w potrzebie

Nasz punkt pomocy rzeczowej wspiera około 250 osób tygodniowo, ale sam też nie może działać bez wsparcia.

🧩 Czego brakuje?
Obecnie potrzebne są zwłaszcza różne artykuły gospodarstwa domowego, w tym. m.in. naczynia, zastawa stołowa, przybory kuchenne, drobny sprzęt agd, koce, obrusy, firanki, pościel, poduszki, ręczniki. Wciąż brakuje nam też rzeczy dla dzieci, w tym, zabawek, gier, puzzli. Chętnie przyjmiemy również buty letnie w bardzo dobrym stanie.

❗ Jak przekazać rzeczy?
Ważna sprawa! Mamy ograniczoną przestrzeń magazynową, dlatego przed przekazaniem darów, koniecznie napiszcie do nas na [email protected] (kontakt dla osób indywidualnych) lub [email protected] (kontakt dla firm). 📬 Damy wam znać, czy dane rzeczy są potrzebne i umówimy się na ich przekazanie! Przyjmujemy wyłącznie rzeczy w bardzo dobrym stanie, czyste, sprawne i kompletne.

🧦 Jak działa nasza pomoc rzeczowa?
W Magazinie osoby cudzoziemskie mogą samodzielnie wybierać rzeczy, których potrzebują i robią zakupy jak w zwykłym sklepie, płacąc punktami przyznawanymi podczas rejestracji. Chcemy w ten sposób zadbać o ich komfort, bo wiemy, że konieczność sięgnięcia po pomoc rzeczową może wiązać się z trudnymi emocjami. Poza wspieraniem osób w Warszawie, od 2 lat wysyłamy również paczki z ubraniami, bielizną i kosmetykami do strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców.

Fot. na miniaturce: Marcin Obara